بایگانی برچسب: حقوق کارگران

آیا در زمان مرخصی استعلاجی عیدی به کارگران تعلق میگیرد؟

عیدی در زمان مرخصی استعلاجی

بر اساس ماده ۷۴ قانون کار، مرخصی استعلاجی با تایید سازمان تأمین اجتماعی جزء سوابق کار و بازنشستگی کارگران محسوب می‌شود لذا برای کارگردانی که در طول سال مدتی از مرخصی استعلاجی یا زایمان استفاده کرده اند، عیدی و سنوات به طور کامل تعلق می‌گیرد، مگر آنکه به جزء مرخصی استعلاجی و یا زایمان، کمتر […]