صفحه اصلی / اخبار / آیا در زمان مرخصی استعلاجی عیدی به کارگران تعلق میگیرد؟

آیا در زمان مرخصی استعلاجی عیدی به کارگران تعلق میگیرد؟

عیدی در زمان مرخصی استعلاجی

بر اساس ماده ۷۴ قانون کار، مرخصی استعلاجی با تایید سازمان تأمین اجتماعی جزء سوابق کار و بازنشستگی کارگران محسوب می‌شود لذا برای کارگردانی که در طول سال مدتی از مرخصی استعلاجی یا زایمان استفاده کرده اند، عیدی و سنوات به طور کامل تعلق می‌گیرد، مگر آنکه به جزء مرخصی استعلاجی و یا زایمان، کمتر از یک سال اشتغال بکار داشته باشند که در این صورت عیدی و سنوات به نسبت ایام کارکرد (که شامل مرخصی استعلاجی و زایمان نیز می‌شود) محاسبه و پرداخت می‌شود.خبرگزاری میزان

همراه ما باشید با: انواع مرخصی در قانون کار

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد امتیاز: 18

هنوز امتیازی ثبت نشده است

یک نظر در “آیا در زمان مرخصی استعلاجی عیدی به کارگران تعلق میگیرد؟

  1. Pingback: انواع مرخصی در قانون کار - تعریف مرخصی و نحوه محاسبه آن | امین سیستم آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

WordPress PopUp Plugin